बलिउड अभिनेता अमिताभ र छोरा अभिषेकको को रोना रिपोर्ट नेगेटिभ, अभिषेक आजै डिस्चार्ज हुने

एजेन्सी, ८ साउन । बलिउड अभिनेता अमिताभ बच्चन र उनका छोरा अभिषेकले को रोना भा इरसलाई जितेका छन् ।

१२ दिन अगाडि को रोना पुष्टि भएका अमिताभ र उनको छोरा अभिषेकको को रोना रिपोर्ट नेगेटिभ आएको छ। भारतको मुम्बईको नानावती अस्पताल भर्ना भएका उनहरुको को रोना पछिल्लो रिपोट नेगेटिभ आएको छ । तर अमिताभलाई भने अझै दुई पटक परीक्षण गरिने जनाइएको छ ।

अझै दुई पटक परीक्षण गरेपछि ती परीक्षणको रिपोर्टका आधारमा अमिताभलाई डिस्चार्ज गरिने बताइएको छ । नानावटी अस्पतालका अनुसार छोरा अभिषेकलाई भने आजै डिस्चार्ज गरिने छ ।

अभिताभ र अभिषेकपछि ऐश्वर्य र आराध्यामा पनि को रोना सं क्रमण देखिको थियो । उनीहरु पनि अस्पतालमा नै छन् । उनीहरुको भने रिपोर्ट हालसम्म नआएको जनाइएको छ ।

यो पनि पढ्नुहोस, काठमाण्डौ -ल कडाउन हटेको छ । चैत ११ गतेदेखि सुरु भएको ल कडाउन गएराति १२ बजेदेखि अन्त्य भएको हो । आजदेखि सरकारी कार्यालयहरू सामान्य अवस्थामा जस्तै सञ्चालन गर्ने र गाडीको जोर-बिजोर प्रणाली हटाउने सरकारले निर्णय गरेको छ ।

यस्तै साउन १५ गतेदेखि होटेल, ट्रेकिङ, ट्राभल र पर्वतारोहरण व्यवसाय पनि सञ्चालन हुनेछन् । स्वास्थ्य मापदण्ड पालना गरी भदौ १ गतेदेखि लामो दूरीका सार्वजनिक गाडी तथा हवाई सेवा सुरु गर्ने सरकारले निर्णय गरेको छ ।

यस्तै भदौ १ गतेदेखि भर्ना र रोकिएका परीक्षा सञ्चालन गर्न दिने निर्णय पनि भएको छ । तर, अर्को निर्णय नभएसम्मका लागि स्कुल/कलेजमा पठनपाठन भने गर्न पाइने छैन । लकडाउन खुला भए पनि शिक्षण संस्थाहरू, सिनेमा हल, पार्टी प्यालेस, डान्स बार तथा मनोरञ्जनका क्षेत्र, सैलुन-ब्युटीपार्लर तथा स्पा, स्विमिङ पुल, हेल्थ क्लब, समूहमा खेलिने खेलकुद, सभा/भेला, धार्मिक क्षेत्र, पुस्तकालय, सङ्ग्रहालय तथा चिडियाखाना, अन्तर्राष्ट्रिय नाका भने बन्द रहनेछन् ।

ल कडाउन अन्त्य गरे पनि स्वास्थ्यसम्बन्धी मापदण्ड कायमै रहेको र त्यसको पालना गर्न सरकारले आग्रह गरेको छ । स्वास्थ्य मापदण्ड पालना गराउन प्रमुख जिल्ला अधिकारीलाई जिम्मेवारी दिइएको छ । मापदण्ड उल्लंघन गर्नेलाई सं क्रामक रो क तथा स्थानीय प्रशासन ऐनअनुसार का रबाही हुने सरकारले जनाएको छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार